Home > مهاجرت
Viewed 44 times 7 Answers
0

با امتیاز ۶۴ برای ناک ۲۲۶۳ که جز گروه B(کارم در زمینه ی ایمنی محیط کار و ت شغلی هست) میشه امیدی به اقدام از این روش داشت ؟ EE ۷۷ CRS ۳۶۸

2021-09-09 02:13:00 Saskatoon مهاجرت #کار
7 Reply

بله بخاطر اینکه تعداد دعوت نامه ها در این ۲سال اینده بالاست وامتیازها کاهش پیدا میکنه امیدوار باشید وشانستون رو امتحان کنید

2021-09-09 02:16:00

ممنون . بنظرتون منطقی هستش ۲ امتیاز برای فرانسه رو بدست بیارم ؟چقد زمان لازمه برای رسیدن به این سطح ؟ که حداقل a2 بگیرم . در حد الفبا و سلام و احوال پرسی بلدم فقط .

2021-09-09 02:20:00

میشه یک مقدار توضیح بدید چطور به این نتیجه رسیدین؟من موندم تحصیلی اقدام کنم یا برای ساسکا با امتیاز 65؟و آزمون جنرال یا اکادمیک؟

2021-09-09 02:33:00

این سوال زیاد پرسیده میشه که حداقل زمان مورد نیاز برای این که از سطح صفر به B2برسیم و در چهار مهارت بتوانیم B2 کسب کنیم چقدر است. در اینجا یک فرمولی را به شما ارائه میکنیم. شما خودتون و در این فرمول قرار بدید و ببینید که کجا قرار دارید و کی میتونین به این سطح برسید فرض بکنید که با یک متدی فرانسه رو از صفر شروع به خوندن کنید. شما ۱۵جلسه یا سه هفته، با احتساب این که شما احتیاج دارید که ۱ الی۲روز هم استراحت بکنید، احتیاج دارید که یک ترم از یک سطح را بخوانید یعنی بعنوان مثال A1-1رو ۱۵روز و یا ۳هفته احتیاج دارید حالا اگر اینطوری حساب کنیم که هر level خودش ۵ترم هست یعنی برای گذراندن A1 پنج تا ۳هفته یعنی ۱۵ هفته احتیاج دارید حالا این را در تعداد level ها ضرب کنیم یعنی A1-A2-B1-B2 چهارتا ۱۵ هفته در مجموع میشه ۶۰هفته اگر شما در طول سال هیچ تعطیلاتی نرین مدام کار بکنید عید و این هارو کنار بگذارید ۶۰هفته معادل یک سال و کمی بیشتر نیاز دارید که تا انتهایی یک متدی را فقط بخوانید. حالا خوندن یعنی چی یعنی به شما درس داده بشه اگر فرض را بر این بگذاریم که شما دقیقا هر ان چه به شما درس داده بشه رو خوب یاد بگیرید و با کلاس سطحتون پیش بره که معمولا نمیشه ولی ما این رو فرض میذاریم که شما همه موارد تدریس شده رو یادمیگیرید و با کلاس پیش میرید تقریبا در پایان سال اول به اندازه سطح B2 اموزش دریافت کردید. خوب حالا برای موفقیت در امتحان در سطح B2 باید سطح C1 باشه تا بتونید B2بگیرید این طبیعت امتحان هست. شما همیشه باید قوی تر باشید تا اون سطح مطلوب و بدست بیارید بنابراین شما این ۴x۱۵ هفته ارو در نظر داشته باشید حالا ببینید کی شروع کردید با چه متدی دارید پیش میرید و ببینید چقدر زمان دارید تا حدودا به سطح B2 برسید. و این که گفته میشه که بعنوان مثال من تا یک سطحی خوندم خوندن شما یک بحث است یعنی دریافت اموزش و این که شما هم چقدر در این سطح قرار دارید یعنی چقدر توانایی این را دارید که اموخته هاتون بکارببرید یک بحث دیگر. بنابراین اگر استادی یا موسسه ای.به شما گفت دو ماهه -۳-۴ماهه میرسونم پولتون و دور نریزید واقع گرا و با برنامه پیش برید و حداقل یکسال برای این قضیه بگذارید. موفق باشید

2021-09-09 02:33:00

من ٧ ماهه رسيدم با روزي ٦ تا ٨ ساعت و ٢ تا ٣ جلسه كلاس خصوصي

2021-09-09 02:34:00

امکانش هست استادتونو معرفی کنید؟

2021-09-09 03:20:00

شما حداقل b1 نیاز دارید که clb4 رو بگیرید.

2021-09-09 03:39:00

QAmon

Similar Question:

#کار